Örnek Resim

İNCİRLİ TAZİYEEVİ TEMELİ ATILDI

Nurdağı Belediyesi tarafından İlçenin kırsal mahallelerinden İncirli Mahallesine yapılacak olan Taziye evi ve Sosyal Tesis inşaatının temeli düzenlenen törenle atıldı. Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ın Belediye Meclis üyeleri ve belediyenin..

İNCİRLİ TAZİYEEVİ TEMELİ ATILDI

Nurdağı Belediyesi tarafından İlçenin kırsal mahallelerinden İncirli Mahallesine yapılacak olan Taziye evi ve Sosyal Tesis inşaatının temeli düzenlenen törenle atıldı.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ın Belediye Meclis üyeleri ve belediyenin ilgili müdürleri ile birlikte her hafta bir mahallede Cuma namazını eda etmeleri ve Cuma sonrasında Cami cemaati ile sohbet programı kapsamında bu hafta ilçemizin kırsal mahallelerinden incirli mahallesindeydiler.

İncirli Mahallesi camiinde mahalle halkı ile birlikte Cuma Namazını eda eden Başkan Ökkeş Kavak, Namaz sonrasında Mahalle halkı ile sohbet ederek, onların talep ve sorunlarını dinledi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak beraberindekiler ve mahalle halkı ile birlikte daha sonra İncirli Mahallesinde Belediye tarafından yapılacak olan Taziye evi ve Sosyal Tesislerinin temeli dualarla atıldı.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Bugün Burada Mahalle halkımız ile birlikte mahallemize kazandıracağımız İncirli Taziyeevi ve Sosyal Tesislerinin temelini atıyoruz. İncirli Mahallemize ve hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun.”dedi.

İncirli Mahallesi Taziye evi temel atma törenine Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Ak parti İlçe Başkanı Ramazan Analık, Ak Partili Meclis üyeleri Hacı Mehmet Coşkun, Fehmi Uçar, MHP’li Meclis üyesi Mustafa Tükenmez, Jandarma komutanı ve mahalle sakinleri katıldılar.

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL