Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika

KAYMAKAM VE BAŞKAN’DAN OKUL ZİYARETİ

Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz ve Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ilçemiz Kurudere mahallesinde bulunan okulları ziyaret ettiler. Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz ve Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ilçemiz Kurudere mahallesinde..

KAYMAKAM VE BAŞKAN’DAN OKUL ZİYARETİ

Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz ve Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ilçemiz Kurudere mahallesinde bulunan okulları ziyaret ettiler.

Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz ve Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ilçemiz Kurudere mahallesinde bulunan Şehit Gökhan Özdemir İlkokulu ile Kurudere ortaokulunu ziyaret ettiler. Kaymakam Korkmaz ve Başkan Kavak’a ziyaret’te Nurdağı ilçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım ve Belediye Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük eşlik ettiler.

Kaymakam Korkmaz ve Başkan Kavak ziyaret’te Okul idareleri ve öğretmenler ile görüşmelerin ardından okuldaki öğrenciler ile de sohbet ederek onları dinlediler.

Kaymakam Korkmaz ve Başkan Kavak, başarılarından dolayı okul yönetimlerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılarının devamını dilediler.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL