Örnek Resim

MAKAMLAR ÇOCUKLARA DEVREDİLDİ

23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçemizdeki Mülki idare amirleri makamlarını çocuklarımıza devrettiler. 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk bayramı tüm yurtta olduğu gibi Nurdağında da coşkulu bir..

MAKAMLAR ÇOCUKLARA DEVREDİLDİ

23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçemizdeki Mülki idare amirleri makamlarını çocuklarımıza devrettiler.

23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk bayramı tüm yurtta olduğu gibi Nurdağında da coşkulu bir şekilde kutlandı. 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilçemizdeki mülki idare amirleri makamlarını bir süreliğinede olsa yarınımızın teminatı çocuklarımıza devrettiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Şehit Emrah Çetin İlkokulundan bir öğrenci Kaymakamlık Makamına, Şehit Uğur Sakadan bir öğrenici Belediye  Başkanlığı Makamına ,Şehit İbrahim Traş İlkokulundan bir öğrenci Cumhuriyet Savcılığı Makamına, ve Nurten Öztürk İlkokulundan bir öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Makamına kısa bir süre oturdular.Talimatlar vererek bayramın zevkini çıkardılar.

Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile geleceğin idarecileri, doktorları, polisleri olan Şehit Er Emrah Çetin İlkokulu öğrencilerini ağırladık. Tüm Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk bayramını kutluyorum dedi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk bayramı dolayısıyla Şehit Uğur Saka ilkokulundan öğrencilerimizi belediyemizde ağırladık. Kısa süreliğine de olsa öğrencilerimizin böyle bir deneyim yaşamalarından dolayı son derece mutlu oldular.Onların mutluluğu bizimde mutluluğumuzdur.Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun dedi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL