Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MHP NURDAĞI TEŞKILATI İFTAR YEMEĞİ VERDİ

MHP Nurdağı İlçe Başkanlığı tarafından ilçedeki Partililere ve Şehit ve Gazi ailelerine yönelik olarak bir iftar yemeği verildi. MHP Nurdağı İlçe Başkanlığı tarafından ilçedeki Partililer ile Şehit ve Gazi ailelerine..

MHP NURDAĞI TEŞKILATI İFTAR YEMEĞİ VERDİ

MHP Nurdağı İlçe Başkanlığı tarafından ilçedeki Partililere ve Şehit ve Gazi ailelerine yönelik olarak bir iftar yemeği verildi.

MHP Nurdağı İlçe Başkanlığı tarafından ilçedeki Partililer ile Şehit ve Gazi ailelerine yönelik olarak bir iftar yemeği verildi.

MHP Nurdağı İlçe Teşkılatının önündeki ana cadde trafiğe kapatılarak verilen İftar yemeğine partililer oldukça yoğun bir ilgi gösterdiler.

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar tarafından verilen iftar yemeğine MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Nurdağı Belediye Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Şentürk, Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Nurdağı Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Göğebakan, MHP İslahiye İlçe Başkanı Metin Şentürk, MHP Şehitkamil İlçe Başkanı İlkez Kızıklı, Mhp Nurdağı İlçe Teşkılatı eski Başkanları Hacı Mehmet Coşkun,Mustafa Tükenmez, Mustafa Tuna, Orhan Yılmaz,Adnan Çetin, Hacı Coşkun, Nurdağı Ülkü Ocakları Başkanı Ökkeş Bahar, Partililer, Şehit ve Gazi aileleri ile vatandaşlar katıldılar.

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar ve Yönetim kurulu üyeleri, teşkılat olarak düzenledikleri iftar programına katılan tüm misafirlerini tek tek karşıladılar.

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Anar, Ülkemizin şuan en çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade ederek, Ramazan ayının birlik ve beraberliğe vesile olmasını dilediğini, iftara katılanlara ise katılımlarından dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

MHP Nurdağı İlçe Teşkılatı tarafından verilen iftar yemeğinde MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz ve Milletvekili Sermet Atay’da birer konuşma yaparak, il ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundular.

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL