Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MHP’DE ADAY BEREKETİ

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Nurdağı MHP İlçe teşkılatında aday adaylığı yarışı hız kazanırken her gün yeni bir aday adayı bereketi yaşanıyor. 31 Mart 2024 tarihinde..

MHP’DE ADAY BEREKETİ

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Nurdağı MHP İlçe teşkılatında aday adaylığı yarışı hız kazanırken her gün yeni bir aday adayı bereketi yaşanıyor.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Nurdağı MHP İlçe teşkılatında aday adaylığı yarışı hız kazanırken her gün yeni bir aday adayı bereketi yaşanıyor.

İktidar tarafından yerel seçim startının verilmesi ve Yüksek seçim kurulu tarafından seçim takviminin açıklanmasının ardından siyasi partilerde Aday adaylığı süreci başladı. Nurdağında en hareketli olan partilerden birisi olan Milliyetçi Hareket partisinin dede aday adayı bereketi yaşanıyor.

Nurdağı Eski Belediye Başkanı Mustafa Kemal Tuna’nın oğlu Mustafa Tuna’nın adaylık açıklamasının ardından aday adayları bir bir adaylıklarını açıklıyorlar.

Şuana kadar  MHP’den Nurdağı Belediye Başkan adaylığı için İş insanı Mustafa Tuna, Ziraat Odası Genel Sekreteri ve Nurdağı Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Gögebakan, Şehit Mustafa Altan Çok programlı Anadolu lisesi Müdürü Erhan Eroğlu, Gazeteci- Yazar Ramazan Tuncer, Emekli İbrahim Kılıç, İş insanı Bekir şimşek ve Nurdağı’nın tek kadın aday adayı Gülizar Er aday adaylığı müracatında bulundular.

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar Yıllar sonra Nurdağı tarihinde MHP’nin ilkleri gerçekleştirmeye talip olduğunu ve bunun için bu kadar çok sayıda aday adayının adaylık yarışı içerisinde olduklarını ifade ederek, 2024 yerel seçimlerinde Cumhur ittifakında Nurdağı’nın MHP’ye bırakılacağına olan inancım tamdır. Bizim ittifakımızda sorun yoktur ve seçimlere MHP adayı katılarak Nurdağı kalesine 3 hilali dikeceğiz dedi.  ·

“KADINLAR,SEVGİ VE MERHAMETİN SİMĞESİDİR”

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, 31 Mart Belediye Başkanlığı Seçimlerinde Aday Adaylığını Açıklayan Gülizar ER Hanımefendinin Aday Adaylık Başvurusunu MHP Nurdağı İlçe Başkanlığımızda Gerçekleştirdik. Asenamız Gülizar Hanımefendiye Çıkmış Olduğu Bu Güzel Yolda Başarılar Diler, Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim. Dedi.

Nurdağının İlk ve Tek Kadın belediye Başkan aday adayı Gülizar Er ise;

Bugün itibarı ile Milliyetçi Hareket partisinde aday adayı olmak için başvurumu yapmış bulunmaktayım. Allah utandırmasın.

Nurdağı’nın mevcut sorunlarının bilincindeyim. Nurdağı’nı yeniden ayağa kaldırmak, yeniden canlandırmak üzere her türlü sorumluluğu almaya hazırım. Nurdağı’nın sorunlarını çözmek için her türlü birikim ve tecrübeye sahibim. Nurdağı için elimi değil, gövdemi taşın altına koymaya hazırım. Her şey Nurdağı için.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL