Örnek Resim

NURDAĞI MÜFTÜLÜĞÜNDEN TAÇ GİYME TÖRENİ

Nurdağı İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen kuran kurslarında kuran okumayı öğrenen öğrencilere yönelik olarak taç giyme töreni düzenlendi. Nurdağı İlçe Müftülüğü tarafından Nurdağı Hurşit Camii Kuran kursunda  düzenlenen  4-6 yaş ve..

NURDAĞI MÜFTÜLÜĞÜNDEN TAÇ GİYME TÖRENİ

Nurdağı İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen kuran kurslarında kuran okumayı öğrenen öğrencilere yönelik olarak taç giyme töreni düzenlendi.

Nurdağı İlçe Müftülüğü tarafından Nurdağı Hurşit Camii Kuran kursunda  düzenlenen  4-6 yaş ve yetişkinlerin katıldığı  kuran kurslarında kuran okumayı öğrenen öğrencilere yönelik olarak taç giyme töreni düzenlendi.

Törene Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, İlçe Müftüsü  Mehmet Emin Okuyucu , İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Öğrenciler, veliler ve halk katıldı.

Hurşit Kuran Kursu merkezinde yapılan etkinlik ile ilgili bir değerlendirme yapan Nurdağı Müftüsü Mehmet Emin Okuyucu, Programda Nurdağı ilçe Müftülüğü Hurşit Kur’an Kursunda bulunan Ümmetin Büyükleri ile ümmetin En Küçükleri Nurdağı halkına unutulmaz bir güzellik yaşattılar.

Kurs bünyesinde bulunan İhtiyaç Odaklı sınıfımızda okuyan teyzeler ile 4-6 Yaş sınıfında eğitim gören Minik Yavrularımız toplu bir programla Kur’an Okumaya Geçiş yaptılar.

Kapımıza dayanan Kur’an ayı olan Ramazan’a ramak kala böylesi manidar bir etkinlik en az onlara Kur’an öğreten hocaları kadar bizleri de memnun ve mutlu eyledi

İlçemizin Kaymakamı sayın Sinan KORKMAZ, belediye Başkanımız sayın Ökkes Kavak , Millî Eğitim Müdürümüz ve birçok kurum amirimizin katıldığı programa halkımız ve özellikle hanım kardeşlerimiz büyük teveccüh gösterdiler .

Programda birçok güzellik dikkatimizi çekti. Özellikle Kurs personelimizin uyumlu çalışmaları, Kurs ve cami gorevlilerimiz arası müthiş diyalog, mahalle sakinlerinin cami ve kursumuzu sahiplenmesi, öğrenci ve velilerin hocalarını sahiplenmesi, mülki erkanın müftülük hizmetlerine teveccühü ve sayamadığımız bir çok güzellikler ile en az bahar sıcaklığı kadar gönüllerimiz de ısınmış oldu.

Program sonrası mahalle sakinlerinin ve kursiyerlerin hazırlamış olduğu güzel ikramlar başta çocuklar olmak üzere katılan herkesi memnun eyledi..

Programa katkı ve emek sağlayan hocahanım kardeşlerimizi, cami görevlilerimizi , kursiyerlerimizi ve destek veren herkesi tebrik ediyoruz.

İçimiz ısınmaya devam edecek nice güzel programlarda buluşmak dileğiyle.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL