Örnek Resim

NURDAĞINDA KENTSEL DÖNÜŞÜME YÖN VERİYORUZ

Nurdağının İnşaat sektöründeki Parlayan Yıldızı Aydın İnşaat, Nurdağındaki Kentsel dönüşüme ve ilçenin modern bir yapıya kavuşmasına öncülük etmeye devam ediyor. Nurdağındaki En eski ve köklü inşaat firmalarından birisi olan Aydın..

NURDAĞINDA KENTSEL DÖNÜŞÜME YÖN VERİYORUZ

Nurdağının İnşaat sektöründeki Parlayan Yıldızı Aydın İnşaat, Nurdağındaki Kentsel dönüşüme ve ilçenin modern bir yapıya kavuşmasına öncülük etmeye devam ediyor.

Nurdağındaki En eski ve köklü inşaat firmalarından birisi olan Aydın İnşaat, Nurdağının Çehresini değiştiren, İlçedeki kentsel dönüşüm ve ilçenin modern bir yapıya kavuşmasına yönelik çalışmalarla ilçenin kentsel dönüşümüne yön vermeye devam ediyor.

Nurdağında İnşaat sektöründe ilklere imza atan ve Nurdağının Kentsel dönüşümünün Mimarlarından Olan Aydın İnşaat sahibi Müteahhit Kadri Aydın, İlçenin kentsel dönüşüm ve Modern bir yapıya kavuşmasına yönelik olarak  Site, Apartman binaları inşa etmenin yanında Temelden Anahtar teslimi özel inşaatlarda yaptıklarını ifade etti.

Oğulları Ahmet, Vedat ve Fırat Aydın İle birlikte aile şirketi olarak Çalışan Aydın İnşaat Kadri Aydın, İnşaat sektörünün yanında Beyazeşya mağazası olarak’ta bölge halkına hizmet ediyor.

Şuan’da Nurdağında 4 Farklı bölgede yeni inşaat çalışmasını birlikte yürüten Aydın İnşaat Kadri Aydın Bahçelievler Mahallesi,Atatürk Mahallesi, Başpınar Mahallesi Aile Sağlık Merkezi Karşısı ve Çelikhan Caddelerinde inşaat çalışmalarına devam ediyor. Çelikhan Caddesinde Fırat Aydın, Vedat Aydın  ve Ahmet Aydın Siteleri, Atatürk Mahallesinde ise 5 Bloktan oluşan Aydınkent sitesi ile inşaat çalışmalarına devam ediyor.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL