Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika

NURDAĞINDA TRAFİK ÇİLESİ

Kahramanmaraş depremlerinin vurduğu  Nurdağı ilçesinde yapılan dronlu trafik denetiminde sadece 3 aracın kırmızı ışıkta durduğu görüldü. Denetimde kırmızı ışık ihlali yapan 13 araç tespit edildi. 6 Şubat 2023 tarihinde Meydana..

NURDAĞINDA TRAFİK ÇİLESİ

Kahramanmaraş depremlerinin vurduğu  Nurdağı ilçesinde yapılan dronlu trafik denetiminde sadece 3 aracın kırmızı ışıkta durduğu görüldü. Denetimde kırmızı ışık ihlali yapan 13 araç tespit edildi.

6 Şubat 2023 tarihinde Meydana gelen Deprem felaketi sonrasında dengesini kaybeden Nurdağında Trafik çilesi başlı başına bir sorun haline gelirken, vatandaşların ise ışık ihlalleri dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Sürücülerin sorumsuzca hareket ettiği kavşakta şans eseri bir kazanın yaşanmaması dikkat çekti.

Kahramanmaraş depremlerinin vurduğu Nurdağı’nda Kurban Bayramı’na sayılı günler kala yapılan dronlu trafik denetiminde şaşırtan görüntüler ortaya çıktı. Denetimde sadece 3 aracın kırmızı ışıkta durduğu görüldü.

Nurdağı ilçesinde, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ve İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği ekipleri ortaklaşa denetim gerçekleştirildi. Boğaziçi Üzümlü Kavşağı’nda dron ile havadan görüntülenen uygulamada, ilginç görüntüler ortaya çıktı. kavşağın tek yönünde yapılan denetimlerde 5 dakika içerisinden 16 araç geçerken, bu araçlardan sadece 3’nün kırmızı ışıkta durduğu görüldü. Sadece bir otomobil, bir kamyonet ve bir de hafif ticari araç kırmızı ışıkta dururken aralarında, kamyon, tır, motosiklet ve otomobillerin bulunduğu 13 araç işe kırmızı ışık ihlali yaptı.

Kırmızı ışıkta durmayan araçlardan bir kısmının hızını bile düşürmediği görülürken, sürücülerin sorumsuzca hareket ettiği kavşakta şans eseri bir kazanın yaşanmaması da dikkat çekti.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL