Örnek Resim

ÖĞRETMENLERE TUBİTAK EĞİTİMİ

Nurdağında İpek Yolu Kalkınma Ajansı (İKA) ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen TÜBİTAK 2204 A/B Projeleri Danışman Eğitimini tamamlayan öğretmenlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Nurdağında Nurdağı İlçe Milli..

ÖĞRETMENLERE TUBİTAK EĞİTİMİ

Nurdağında İpek Yolu Kalkınma Ajansı (İKA) ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen TÜBİTAK 2204 A/B Projeleri Danışman Eğitimini tamamlayan öğretmenlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Nurdağında Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve  İpekyolu Kalkınma ajansı işbirliği ile TÜBİTAK 2204 A/B/C/D konusundan danışmanlara yönelik eğitim Kurudere Ortaokulu Konferans Salonunda yapıldı.

Her okuldan iligi danışman öğretmenlerin katılım sağladığı  eğitim beş (5) gün sürdü.

Gebze Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Barış BİNAY tarafından verilen Eğitim İpekyolu Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleştirildi.

Nurdağı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İpekyolu kalkınma ajansı işbirliği ile düzenlenen eğitim kapsamında İlçemizde Tubitak projelerine yönelik olarak hazırlanan projelerinniteliğinin arttırılması, projelere gerekli desteklerin sağlanması hedefleniyor.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım konu ile ilgili yaptığı açıklamada; İpekyolu kalkınma ajansı işbirliği ile düzenlemiş oldukları eğitim programı kapsamında ilçedeki okullarda görev alan danışman öğretmenlerin  Tubitak projeleri konusunda bilgilendirildiklerini ve beş gün süren eğitim sonrasında  eğitime katılan öğretmenlere sertifikalarının verildiğini, Tubitak projelerine yönelik olarak hazırlanan projelerin niteliğinin arttırılması, projelere gerekli desteklerin sağlanması gibi amaçlarının olduğunu söyledi.

Tubitak Projelerine yönelik olarak Kurudere Ortaokulu toplantı salonunda yapılan eğitimin tamamlanması dolayısıyla sertifika töreni düzenlendi. Törene Nurdağı Kaymakamı  Sinan Korkmaz, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım ve öğretmenler katıldılar.

Saygı duruşu ve Protokol konuşmalarının ardından Protokol üyeleri tarafından eğitime katılan öğretmenlere ertifikaları verildi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL