Örnek Resim

RAMAZAN DAVULCULARINA SERTİFİKA

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ramazanda görev alacak davulculara sertifikaları  düzenlenen törenle verildi. Nurdağı Halk Eğitim Merkezi tarafından Nurdağında ramazanda görev yapacak davulcular, 4 saatlik eğitimlerinin ardından sertifikalarını aldı…

RAMAZAN DAVULCULARINA SERTİFİKA

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ramazanda görev alacak davulculara sertifikaları  düzenlenen törenle verildi.

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi tarafından Nurdağında ramazanda görev yapacak davulcular, 4 saatlik eğitimlerinin ardından sertifikalarını aldı.

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeki Göçer,  Nurdağı Kaymakamlığı ve Nurdağı Belediye Başkanlığımızın ortak talepleri doğrultusunda Ramazanda vatandaşı sahura kaldırmak için Davul çalmak isteyenlerin katıldığı ve  Müzik öğretmeni Ceylan Akkulu tarafından verilen 4 saatlik eğitim ile davul çalanların uyması gereken kurallar ile ilgilibilgi verildiğini bundan yanında çalınacak olan tek tipmelodinin belirlendiğini ve bu yönde eğitimin tamamlandığını ifade ederek verilen eğitim ile birlikte ilçemizdeki Ramazan Davulcularımız daha bilinçli bir hale geldiler. Destekleri için İlçe Kaymakamımız Sn.Sinan Korkmaz’a,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa YILDIRIM’a Şube Müdürümüz Yalçın Kurt’a, Okul Müdürümüz Mustafa Emre’ye, Müzik Öğretmeni Ceylan Akkulu’ya ve seminere katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.Dedi

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Ramazanda Davul çalma eğitiminde başarılı olan 20 kurisyere  Şehit Ömer Halisdemir  ortaokulunda düzenlenen sertifika töreni ile sertifikalarını alarak görevlerine başladılar.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL