Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Yaşam

SEÇİMLER DEMOKRASİNİN BAYRAMIDIR

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, seçimler demokrasinin bayramıdır. Milletimizin 14 Mayıs Demokrasi Bayramı şimdiden kutlu olsun dedi. Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç,..

SEÇİMLER DEMOKRASİNİN BAYRAMIDIR

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, seçimler demokrasinin bayramıdır. Milletimizin 14 Mayıs Demokrasi Bayramı şimdiden kutlu olsun dedi.

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, seçimler demokrasinin bayramıdır. Milletimizin 14 Mayıs Demokrasi Bayramı şimdiden kutlu olsun, 14 Mayıs Pazar akşamı sandıklardan ne sonuç çıkarsa çıksın çıkan sonuçlara tüm siyasilerin saygı duyması gerekir. Çünkü Millet iradesinin üzerinde hiçbir irade yoktur.

Toplumun iki kutba evrilmeye çalışıldığına dikkat çeken Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, Biz halkımızı Domuz bağcılarına Mahkum etmek isteyenlere de, Kandil ‘e mahkum etmek isteyenlere de karşı olarak yola çıkmış Üçüncü Yol olan Ata İttifakı Mensupları Zafer Partililer olarak kısa olan bir seçim sürecinde Gaziantep merkez ve ilçelerini ziyaret ederek Halkımıza dilimizin döndüğü kadar gerçekleri anlatmaya ülkemizi içinde bulunduğu durumdan kurtarmaya yönelik projelerimizi, düşüncelerimizi paylaştık. Ben İnanıyorum ki Gaziantep Halkı en doğru kararı verecek ve Gaziantep Genelinde Zafer Partisini ve Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız sayın Sinan Oğan’ı Gaziantep’te birinci parti yapacaktır.

SAVAŞ DEĞİL BARIŞ

14 Mayıs 2023 Tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Ülkemizde insanlar arasında gerilim iyice tırmandırıldı. Farklı bölgelerde farklı siyasi partilere karşı hiç arzu etmediğimiz, kınadığımız saldırılar gerçekleşti diyen Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, seçimler demokrasinin bayramıdır. Milletimizin 14 Mayıs Demokrasi Bayramı şimdiden kutlu olsun dedi. Biz savaş değil Barış diyoruz. Bilim diyoruz, Birlik diyoruz.

14 Mayıs Akşamında açılan sandıklardan ne çıkarsa çıksın Halkımız sağduyu sahibi olsun aklı selim davransın. Herhangi bir kışkırtma ve galeyanlara gelmesin. Çünkü Ülkemizin Savaşa değil Barış’a Bilim’e Birlik’e ihtiyacı var. 15 Mayıs sabahı uyandığımızda yine komşularımızla yüz yüze bakacağız. Dostlarımızla arkadaşlarımızla birlikte çay kahve içeceğiz. Bu güzelliği bir seçim arenasında bozmanın halkı kin ve nefrete karşı tahrik etmenin bir anlamı yok. Seçim sonuçları şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun.

OYUMUZU KULLANALIM SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM

Her Vatandaşın en temel görevlerinden birisinin seçimlerde oyunu kullanmak olduğunu söyleyen Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç,  14 Mayıs’ta mutlaka sandığa gidelim oyumuzu kullanalım. Oyumuzu kullandıktan sonra da sandıklarımıza sahip çıkalım. Demokrasi tarihimize kara leke sürülmesine engel olalım.

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, Sevgili Hemşerilerim İster Zafer Partisine ister başka partiye oy verecek olun, kime oy verecekseniz verin ama Mutlaka sandığa giderek oyunuzu kullanım. Cumhuriyet tarihinin en önemli ve kritik seçimlerinden birisini yaşıyoruz bunun için katılım oranının yüksek olması gerekiyor. Sandığa giderek elinizi vijdanınıza koyun ülkemizin ve Çocuklarımızın geleceği için oyunuzu inandığınız, güvendiğiniz insanlara verin. Dedi.

İKİ KIRMIZI ÇİZGİMİZ VAR; BAYRAK VE VATAN

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, Zafer partisinin ve Ata ittifakının iki kırmızı çizgisinin olduğunu bunun birincisinin Vatan, İkincisinin ise bayrak olduğunu ifade ederek, Biz kırmızı çizgilerimizden asla taviz vermeyiz. Ancak bunun dışındaki konular şartlar ve koşullara göre oturulup konuşulabilir, Tartışılabilir.

14 Mayıs seçimlerinin Ülkemizin Birlik ve Bütünlüğünü, Halkımızın huzur ve refahına vesile olmasını yüce Allahtan niyaz ediyor, halkımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum. Dedi.

 

 

 

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL