Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RAMAZAN AYINDA 2 BİN 500 KİŞİYE İFTAR VERECEK

Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ramazan ayında kurulacak iftar sofralarında 2 bin 500 ihtiyaç sahibi misafir edecek. Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Kültür ve..

VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RAMAZAN AYINDA 2 BİN 500 KİŞİYE İFTAR VERECEK

Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ramazan ayında kurulacak iftar sofralarında 2 bin 500 ihtiyaç sahibi misafir edecek.

Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ramazan ayında kurulacak iftar sofralarında 2 bin 500 ihtiyaç sahibi misafir edecek. Vakıflar Genel Müdürlüğü, dayanışma ve paylaşma kültürünü yaşatmak amacıyla iftar noktaları kuracak ve geçen yıl olduğu gibi depremzedelere destek olacak.

Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bozkurt, yaptığı açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğünün, bölge müdürlükleri aracılığıyla kuracağı iftar sofralarında ihtiyaç sahiplerini misafir edeceğini belirtti.

Vakıflar Genel Müdürlüğü olarak dayanışma ve paylaşma kültürünü yaşatmak, pekiştirmek ve daha güçlü şekilde geleceğe aktarmak için her alanda çalıştıklarını aktaran Bozkurt, “Kuracağımız iftar noktalarımızda paylaşmanın, paylaştıkça çoğalmanın zenginliğini yaşayacağız. Biliyoruz ki, kadim medeniyetimizin gönül zenginliğini paylaşmak, yardımlaşma ve dayanışma ile yaşatmak asli vazifemizdir. Vazifemizi layıkıyla ifa ederek vakıf kültürünün bize bıraktığı paha biçilemez mirası gelecek nesillere aktarmak için gayret etmeyi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bozkurt, Kahramanmaraş merkezde 1000, Nurdağı’nda konteyner kentte 1000 ve Kilis’te 500 kişilik olmak üzere 2 bin 500 kişilik iftar çadırları kuracaklarını, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da depremzedelerin yanında olacaklarını kaydetti.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL