Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Spor

DEPREMZEDE SEMİH HAYALLERİNE KAVUŞTU

6 Şubat 2023’teki depremlerde 155 saat sonra  Nurdağı’nda  enkazdan çıkarılan 11 yaşındaki Galatasaray taraftarı Semih Ege İnci, Mauro Icardi ile seremoniye çıktı. Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerde  Nurdağı ilçesindeki evinin enkazından 155..

DEPREMZEDE SEMİH HAYALLERİNE KAVUŞTU

6 Şubat 2023’teki depremlerde 155 saat sonra  Nurdağı’nda  enkazdan çıkarılan 11 yaşındaki Galatasaray taraftarı Semih Ege İnci, Mauro Icardi ile seremoniye çıktı.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerde  Nurdağı ilçesindeki evinin enkazından 155 saat sonra kurtarılan, ailesini kaybeden 11 yaşındaki Semih Ege İnci’nin en büyük hayali RAMS Park Stadı’nda Galatasaray forması altında Icardi ile vakit geçirmekti. Depremzede Semih’in bu dileği gerçek oldu.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerde  Nurdağı ilçesindeki evinin enkazından 155 saat sonra kurtarılan, ailesini kaybeden 11 yaşındaki Semih Ege İnci’nin en büyük hayali RAMS Park Stadı’nda Galatasaray forması altında Icardi ile vakit geçirmek.

6 Şubat’taki depreme Bahçelievler Mahallesi’ndeki Yunus Kaya Apartmanı’nda ailesiyle yakalanan Semih Ege, depremden 155 saat sonra Zeytinburnu ve Kaş belediyelerinin arama kurtarma görevlileri ile Somalı madencilerden oluşan ekipler tarafından enkazdan çıkartıldı.

Kendisini çıkaran ekipten damacanayla su isteyen ve “Dondurmanı neli istiyorsun?” sorusuna “Bütün dondurmaları, bütün içecekleri getirin. Muzlu dondurma da getirin.” yanıtı kameralarca kaydedilen Semih Ege, depremde babası Halil İbrahim, annesi Seher ile 4 yaşındaki kardeşi Elif Ece’yi kaybetti.

Galatarasaray taraftarı Semih Ege, hastanede bulunduğu dönemde hayranı olduğu Muslera ile görüntülü görüşmüştü.

Kahramanmaraş  merkezli 6 Şubat’taki depremlerde  evinin enkazından 155 saat sonra kurtarılan, ailesini kaybeden 11 yaşındaki Semih Ege İnci, Mauro Icardi ile tanışma ve RAMS Park Stadı’nda Galatasaray forması altında yıldız oyuncuyla vakit geçirmenin hayalini kuruyordu.

Galatasaray Kulübünün İstanbul’a getirdiği minik taraftar, RAMS Başakşehir maçında seremonide Icardi’nin yanında yer aldı.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL