Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Yaşam

HUKUK HERKESE LAZIM OLUR

Ak Parti Gaziantep eski Milletvekili ve MKYK üyesi Şamil Tayyar, Gazeteci Tolga Şardan’ın tutuklanmasına  sert tepki göstererek, hukuk herkese lazım olur dedi. Gazeteci Tolga Şardan’ın tutuklanmasına tepki gösteren AK Partili..

HUKUK HERKESE LAZIM OLUR

Ak Parti Gaziantep eski Milletvekili ve MKYK üyesi Şamil Tayyar, Gazeteci Tolga Şardan’ın tutuklanmasına  sert tepki göstererek, hukuk herkese lazım olur dedi.

Gazeteci Tolga Şardan’ın tutuklanmasına tepki gösteren AK Partili Şamil Tayyar, “Sinir uçlarımıza dokunsa bile bir köşe yazısından dolayı tutuklama kararı çok ağır bir karardır” dedi.

AK Partili Şamil Tayyar, gazeteci Tolga Şardan’ın tutuklanmasına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım  yapan Tayyar, “Canımızı yaksa, sinir uçlarımıza dokunsa bile bir köşe yazısından dolayı tutuklama kararı çok ağır bir karardır. Oysa tutuklama kararı, istisnai olarak uygulanması gereken bir tedbirdir, ceza değildir. Hukuk bir gün herkese lazım olur. Birlikte sahip çıkmalıyız” dedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, T24’te ‘MİT’in Cumhurbaşkanlığı’na sunduğu ‘yargı raporu’nda neler var?’ başlıklı yazı kaleme alan gazeteci Tolga Şardan hakkında “Halkı Yanıltıcı Bilgiyi Alenen Yayma” suçunun unsurlarını oluşturacak nitelikte söz ve beyanlar bulunduğu gerekçesiyle re’sen soruşturma başlatmış Şardan, hakimlik sorgusunun ardından tutuklanmıştı.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL